MNG14-250DMFX-A-BOTTLE
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN QC RCPT/TAB 14-16AWG 100PC
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 887 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 887 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MNG14-250DMFX-A-BOTTLE Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 887 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 14-16 AWG Λήξη Crimp
Terminal Τύπος Stacked tab Πλάτος 0.250" (6.35mm)
tab Πάχος 0.032" (0.81mm) Μήκος καρτέλα -
Σειρά Scotchlok™ Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 00051128588734
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.880" (22.35mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μόνωση Διάμετρος 0.170" (4.32mm) Μόνωση Non-Mating End Insulated
Γένος Female and Male Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female and Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 100 PC Επικοινωνία Υλικό -