MNG10-55PK-A
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN WIRE PIN 10-12AWG SCOTCHLOK
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MNG10-55PK-A
Αριθμός εξαρτήματος MNG10-55PK-A Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 73213 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 10-12 AWG Λήξη Crimp
Σειρά Scotchlok™ pin Διάμετρος Circular - 0.110" (2.79mm) Dia
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051138981778
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Polyamide (PA), Nylon
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Καταγγελία -
Μήκος - Pin 0.055" (1.40mm) Μήκος - Συνολικά 1.060" (26.92mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μόνωση Διάμετρος 0.270" (6.86mm)