FP301-1-48"-BLACK-5 PCS
3M3M
FP301-1-48
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEATSHRINK 1"X4' BLK 1=1PC 48"
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FP301-1-48"-BLACK-5 PCS Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEATSHRINK 1"X4' BLK 1=1PC 48" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Tubing, Flexible Λόγος συρρίκνωση 2 to 1
Συρρίκνωση της θερμοκρασίας 100°C Σειρά FP-301
Ανακτηθεί Wall Πάχος 0.035" (0.89mm) Αλλα ονόματα 00051128596043
3M161365
FP-301-1-48"-BLACK-5 PCS
FP301-1-48"-BLACK-5 PCS-ND
FP301-1-48"-BLACK-5PCS
FP301-1-48"-BLACK-5PCS-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Polyolefin (PO) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 4.00' (1.22m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εσωτερική Διάμετρος - Παραδίδεται 1.000" (25.40mm) Εσωτερική Διάμετρος - ανακτημένα 0.500" (12.70mm)
Χαρακτηριστικά Flame Retardant, Solvent Resistant Λεπτομερής περιγραφή Heat Shrink Tubing, Flexible 1.000" (25.40mm) 2 to 1 Black 4.00' (1.22m)
Χρώμα Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FP301-1-48
FP301-1-48"-CLEAR-24 PCS
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: HEATSHRINK 1"X4' CLR 1=1PC 48"
Σε απόθεμα: 24931 pcs
Κατεβάστε: FP301-1-48"-CLEAR-24 PCS.pdf
RFQ
FP301-1 1/2-6
FP301-1 1/2-6"-BLACK-10-3 PC PKS
Περιγραφή: HEATSHRINK FP301 1 1/2-6" BLACK
Κατεβάστε: FP301-1 1/2-6"-BLACK-10-3 PC PKS.pdf
RFQ
FP301-1 1/2-48
FP301-1 1/2-48"-YELLOW-24 PCS
Περιγραφή: HTSHRK 1 1/2- 48" YLW 24PCS
Κατεβάστε: FP301-1 1/2-48"-YELLOW-24 PCS.pdf
FP301-1 1/2-48"-YELLOW-5 PCS
Περιγραφή: HEATSHRINK 1.5"X4' YLW 1=1PC 48"
Κατεβάστε: FP301-1 1/2-48"-YELLOW-5 PCS.pdf
FP301-1-48
FP301-1-48"-BLACK-HDR-5 PCS
Περιγραφή: HEATSHRINK FP301 1-48" BLACK
Κατεβάστε: FP301-1-48"-BLACK-HDR-5 PCS.pdf
FP301-1-25'-BLACK-REEL
FP301-1-25'-BLACK-REEL
Περιγραφή: HEATSHRINK FP301 1-25' BLACK
Κατεβάστε: FP301-1-25'-BLACK-REEL.pdf
FP301-1-48
FP301-1-48"-BLUE-5 PCS
Περιγραφή: HTSHRK 1- 48" BLU 5PCS
Κατεβάστε: FP301-1-48"-BLUE-5 PCS.pdf
FP301-1-48
FP301-1-48"-CLEAR-5 PCS
Κατεβάστε: FP301-1-48"-CLEAR-5 PCS.pdf
FP301-1 1/2-6"-CLEAR-10-3 PC PKS
Περιγραφή: HEATSHRINK FP301 1 1/2-6" CLEAR
Κατεβάστε: FP301-1 1/2-6"-CLEAR-10-3 PC PKS.pdf
FP301-1-48
FP301-1-48"-BLUE-24 PCS
Περιγραφή: HEATSHRINK 1"X4' BLU 1=1PC 48"
Κατεβάστε: FP301-1-48"-BLUE-24 PCS.pdf
FP301-1-48
FP301-1-48"-BLACK-24 PCS
Κατεβάστε: FP301-1-48"-BLACK-24 PCS.pdf
FP301-1-48
FP301-1-48"-BLUE-HDR-5 PCS
Περιγραφή: HEATSHRINK FP301 1-48" BLUE
Κατεβάστε: FP301-1-48"-BLUE-HDR-5 PCS.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών