CP2-SB125-1-TG30
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT TYPE-B 125POS R/A
Φύλλα δεδομένων: CP2-SB125-1-TG30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-SB125-1-TG30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN RCPT TYPE-B 125POS R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4015 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-SB125-1-TG30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 04801146434
CP2SB1251TG30
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 125
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 125 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle