CP2-HC055-GE1-TG30
3M3M
CP2-HC055-GE1-TG30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER TYP-C 55POS VERT AU
Φύλλα δεδομένων: CP2-HC055-GE1-TG30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-HC055-GE1-TG30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER TYP-C 55POS VERT AU Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5695 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-HC055-GE1-TG30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 3M5577
CP2HC055GE1TG30
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5 + 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 77 (55 + 22 Ground)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Board Guide
Λεπτομερής περιγραφή 77 (55 + 22 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm)