CP2-HB125-A2-FJ
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος COMPAK PCI STD SIGNAL ROHS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1440 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-HB125-A2-FJ Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 29814 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00076308601164
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 125
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 125 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole