CP2-HB110-E1-TG30
3M3M
CP2-HB110-E1-TG30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER TYPE B 110POS GOLD
Φύλλα δεδομένων: CP2-HB110-E1-TG30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP2-HB110-E1-TG30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER TYPE B 110POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5298 pcs Φύλλο δεδομένων CP2-HB110-E1-TG30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ CP2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 04801146444
CP2HB110E1TG30
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 5
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 110
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 110 Position Header, Male Pins Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole