AB5020HF-210X297
3M3M
AB5020HF-210X297 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος EMI ABSORBER .2MM 210MMX297MM
Φύλλα δεδομένων: 1.AB5020HF-210X297.pdf2.AB5020HF-210X297.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AB5020HF-210X297 Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 3283 pcs Φύλλο δεδομένων 1.AB5020HF-210X297.pdf2.AB5020HF-210X297.pdf
Πλάτος 8.268" (210.00mm) Τύπος Absorbing Sheet
Πάχος - Συνολικά 0.008" (0.20mm) Σχήμα Rectangular