961472-8041304-AR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEADER 72POS STR DUAL INSUL 2ROW
Φύλλα δεδομένων: 961472-8041304-AR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 961472-8041304-AR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEADER 72POS STR DUAL INSUL 2ROW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5833 pcs Φύλλο δεδομένων 961472-8041304-AR.pdf
Λήξη Solder Σειρά 961
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DE500053827
ZZ150354901
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 72
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - Ουρά 0.130" (3.300mm) Μήκος - Ύψος Stack 0.787" (20.000mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.256" (6.500mm) Μήκος - Συνολική ακίδα 1.173" (29.800mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 72 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole