961407-9041604-AR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος HEADER 7POS STR DUAL INSUL 1ROW
Φύλλα δεδομένων: 961407-9041604-AR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 961407-9041604-AR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή HEADER 7POS STR DUAL INSUL 1ROW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4142 pcs Φύλλο δεδομένων 961407-9041604-AR.pdf
Λήξη Solder Σειρά 961
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα DE500066407
ZZ150354223
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 7
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - Ουρά 0.130" (3.300mm) Μήκος - Ύψος Stack 1.252" (31.800mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.256" (6.500mm) Μήκος - Συνολική ακίδα 1.638" (41.600mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole