961210-5500-AR-TP
3M3M
961210-5500-AR-TP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER R/A 10POS GOLD SMD
Φύλλα δεδομένων: 961210-5500-AR-TP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 961210-5500-AR-TP Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER R/A 10POS GOLD SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5346 pcs Φύλλο δεδομένων 961210-5500-AR-TP.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά 961 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα DE500048843
ZZ150353709
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount, Right Angle 10 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.230" (5.84mm)