961206-5500-AR-TP
3M3M
961206-5500-AR-TP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER R/A 6POS GOLD SMD
Φύλλα δεδομένων: 961206-5500-AR-TP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 961206-5500-AR-TP Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER R/A 6POS GOLD SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4696 pcs Φύλλο δεδομένων 961206-5500-AR-TP.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά 961 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα DE500048827
ZZ150347858
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 6
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount, Right Angle 6 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.230" (5.84mm)