960212-8100-AR-TR
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 12POS 2ROW BRDMT SMD
Φύλλα δεδομένων: 960212-8100-AR-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 960212-8100-AR-TR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET 12POS 2ROW BRDMT SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5774 pcs Φύλλο δεδομένων 960212-8100-AR-TR.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000VDC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά 960
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα DE500060194
ZZ150353107
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.228" (5.80mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Flash Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
960212-8100-AR-TP
960212-8100-AR-TP
Σε απόθεμα: 4604 pcs
Κατεβάστε: 960212-8100-AR-TP.pdf
RFQ
960214-7102-AR
960214-7102-AR
Περιγραφή: CONN SOCKET DUAL R/A 14POS GOLD
Σε απόθεμα: 5265 pcs
Κατεβάστε: 960214-7102-AR.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Bopla Enclosures
Περιγραφή: BOX PLASTIC GRAY/CLR 3.5"X3.15"W
Κατεβάστε: 96021115.pdf
Περιγραφή: CONN SOCKET DUAL VERT 16POS GOLD
Κατεβάστε: 960216-6202-AR.pdf