951472-8010806-AR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR STR STACK 72POS 2MM T/H
Φύλλα δεδομένων: 951472-8010806-AR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 951472-8010806-AR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HDR STR STACK 72POS 2MM T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4127 pcs Φύλλο δεδομένων 951472-8010806-AR.pdf
Λήξη Solder Σειρά 951
σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm) Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 0 00 51111 09336 8
DE500017343
S0 00 51111 09336 8
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 72
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - Ουρά 0.110" (2.800mm) Μήκος - Ύψος Stack 0.157" (4.000mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.157" (4.000mm) Μήκος - Συνολική ακίδα 0.425" (10.800mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 72 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole