951406-2012009-AR-TP
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR STR STACK 6POS 2MM SMD
Φύλλα δεδομένων: 951406-2012009-AR-TP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 951406-2012009-AR-TP Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HDR STR STACK 6POS 2MM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4806 pcs Φύλλο δεδομένων 951406-2012009-AR-TP.pdf
Λήξη Solder Σειρά 951
σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm) Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 0 00 51111 06859 5
DE500007575
S0 00 51111 06859 5
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 6
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - Ουρά - Μήκος - Ύψος Stack 0.449" (11.400mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.157" (4.000mm) Μήκος - Συνολική ακίδα 0.606" (15.400mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount