951405-9061106-AR
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR STR STACK 5POS 2MM T/H
Φύλλα δεδομένων: 951405-9061106-AR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 951405-9061106-AR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HDR STR STACK 5POS 2MM T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4204 pcs Φύλλο δεδομένων 951405-9061106-AR.pdf
Λήξη Solder Σειρά 951
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 0 00 51111 04057 7
DE500024760
S0 00 51111 04057 7
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 5
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - Ουρά 0.110" (2.800mm) Μήκος - Ύψος Stack 0.201" (5.100mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.232" (5.900mm) Μήκος - Συνολική ακίδα 0.543" (13.800mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Header Spacer Connector 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole