950428-8200-AR-TR
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 28POS 2MM R/A SMD
Φύλλα δεδομένων: 950428-8200-AR-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 950428-8200-AR-TR Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET 28POS 2MM R/A SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5572 pcs Φύλλο δεδομένων 950428-8200-AR-TR.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000VDC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά 950
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 0 00 51111 04590 9
DE500036343
S0 00 51111 04590 9
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 28
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.193" (4.90mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 28 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Flash Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
950428-5002-AR
950428-5002-AR
Περιγραφή: CONN SOCKET 28POS 2MM R/A PCB