9495LE 54"X60YD
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος DOUBLE COATED TAPE 9495LE
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs RoHS συμμορφώνεται
Κατάσταση αποθεμάτων 55 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 55 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 9495LE 54"X60YD Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή DOUBLE COATED TAPE 9495LE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 55 pcs Φύλλο δεδομένων
Πλάτος 54.00" (1.37m) Χρήση Holding, Joining, Mounting
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm) Πάχος - Αυτοκόλλητα 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm)
Πάχος 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm) Εύρος θερμοκρασίας 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
ταινία Είδος Double Coated, Double Sided Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 24 Months Σειρά 9495LE
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Συσκευασία Roll
Αλλα ονόματα 00048011585420
3M160947
9495LE 54"X60YD-ND
9495LE54"X60YD
9495LE54"X60YD-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 180' (55.0m) 60 yds
Συγκολλητικός Acrylic, 300LSE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD
Σε απόθεμα: 5536 pcs
Κατεβάστε: 94970-001.pdf
RFQ
9495B
9495B
Περιγραφή: 27 X 60 YD BULK
Σε απόθεμα: 89 pcs
Κατεβάστε: 9495B.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: ebm-papst Inc.
Περιγραφή: GUARD 107/110/113
Σε απόθεμα: 20810 pcs
Κατεβάστε:
9495LE
9495LE
Περιγραφή: TAPE DBL COATED 9495LE 8.5"X8.5"
Κατεβάστε: 9495LE.pdf
9495MP
9495MP
Περιγραφή: TAPE DBL COATED CLEAR 1"X 60YDS
Κατεβάστε: 9495MP.pdf
Κατασκευαστές: ebm-papst Inc.
Περιγραφή: UL GUARD 115/8 RINGS
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Cypress Semiconductor
Περιγραφή: IC NOR 80FBGA
Περιγραφή: IC NOR 48FBGA
Περιγραφή: FINGER GUARD F/W1G115 & W2G115
Κατεβάστε: 9496-2-4039.pdf
9495MPDL
9495MPDL
Περιγραφή: SHEETS OF DBL COATED TAPE
9495LE 1
9495LE 1"X60YD
Κατεβάστε: 9495LE 1"X60YD.pdf
9495LE 3/4
9495LE 3/4"X60YD
Περιγραφή: TAPE DBL COATED CLR 3/4"X 60YDS
Κατεβάστε: 9495LE 3/4"X60YD.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών