929841-01-16-RB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 16POS STR .100" GOL
Φύλλα δεδομένων: 929841-01-16-RB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 929841-01-16-RB Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN RCPT 16POS STR .100" GOL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4885 pcs Φύλλο δεδομένων 929841-01-16-RB.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 80000957771
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.235" (5.97mm) Χρώμα μόνωσης Gray
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.125" (3.18mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 200.0µin (5.08µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 30.0µin (0.76µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Σε απόθεμα: 5845 pcs
Κατεβάστε: 929841-01-16-10.pdf
RFQ
929841-01-15-RB
929841-01-15-RB
Περιγραφή: CONN SOCKET 15POS STR .100" GOLD
Σε απόθεμα: 4243 pcs
Κατεβάστε: 929841-01-15-RB.pdf
RFQ