929705-09-29-I
3M3M
929705-09-29-I Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 29POS STR .100" GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.929705-09-29-I.pdf2.929705-09-29-I.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 929705-09-29-I Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER 29POS STR .100" GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36107 pcs Φύλλο δεδομένων 1.929705-09-29-I.pdf2.929705-09-29-I.pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.563" (14.30mm) Αλλα ονόματα 00076308055486
3M156858-29
929705-09-29-I-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 29
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 29 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.145" (3.68mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.318" (8.08mm)