929705-09-17-EU
3M3M
929705-09-17-EU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 17POS STR .100" GOLD
Φύλλα δεδομένων: 929705-09-17-EU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 929705-09-17-EU Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER 17POS STR .100" GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47058 pcs Φύλλο δεδομένων 929705-09-17-EU.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin Περιβάλλει 0.100" (2.54mm)
Τερματισμός ασπίδας Square Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα - Pitch - Σύνδεσμος -
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.145" (3.68mm) Άλλα ονόματα 00076308042004
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 17 Αριθμός Επαφές 10µin (0.25µm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση All
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 929705-09-17-EU
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) - Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Gold
Ύψος μόνωσης 0.563" (14.30mm) Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 17 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Περιγραφή CONN HEADER 17POS STR .100" GOLD
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία -
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.318" (8.08mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 10µin (0.25µm) Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)