929647-07-34-EU
3M3M
929647-07-34-EU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER .100" SNGL STR 34POS
Φύλλα δεδομένων: 1.929647-07-34-EU.pdf2.929647-07-34-EU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 929647-07-34-EU Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100" SNGL STR 34POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29542 pcs Φύλλο δεδομένων 1.929647-07-34-EU.pdf2.929647-07-34-EU.pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 1.245" (31.62mm) Αλλα ονόματα 00076308065584
3M156523-34
929647-07-34-EU-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 34
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 34 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.910" (23.11mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.235" (5.97mm)