929550-01-26-I
3M3M
929550-01-26-I Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER .100 SNGL R/A 26POS
Φύλλα δεδομένων: 1.929550-01-26-I.pdf2.929550-01-26-I.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 929550-01-26-I Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 26POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 46928 pcs Φύλλο δεδομένων 1.929550-01-26-I.pdf2.929550-01-26-I.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin Περιβάλλει 0.100" (2.54mm)
Τερματισμός ασπίδας Square Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα - Pitch - Σύνδεσμος -
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.130" (3.30mm) Άλλα ονόματα 929550-01-26
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 26 Αριθμός Επαφές 10µin (0.25µm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό - Μόνωση All Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 929550-01-26-I
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) - Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Gold
Ύψος μόνωσης - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 26 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Περιγραφή CONN HEADER .100 SNGL R/A 26POS
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία -
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.295" (7.49mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 10µin (0.25µm) Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.110" (2.79mm)