926781-01-19-EU
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 19POS .100" GOLD
Φύλλα δεδομένων: 926781-01-19-EU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 926781-01-19-EU Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER 19POS .100" GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5148 pcs Φύλλο δεδομένων 926781-01-19-EU.pdf
Λήξη Solder Σειρά 929
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00076308067649
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 19
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - Ουρά 0.545" (13.843mm) Μήκος - Ύψος Stack 0.600" (15.240mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.100" (2.540mm) Μήκος - Συνολική ακίδα 1.245" (31.623mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole