926121-01-26-EU
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 26POS .100" GOLD
Φύλλα δεδομένων: 926121-01-26-EU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 926121-01-26-EU Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER 26POS .100" GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5558 pcs Φύλλο δεδομένων 926121-01-26-EU.pdf
Λήξη Solder Σειρά 929
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00076308062248
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - Ουρά 0.355" (9.017mm) Μήκος - Ύψος Stack 0.390" (9.900mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.100" (2.540mm) Μήκος - Συνολική ακίδα 0.845" (21.463mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole