924217-32-33-EU
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 33POS .100" GOLD
Φύλλα δεδομένων: 924217-32-33-EU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 924217-32-33-EU Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER 33POS .100" GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4308 pcs Φύλλο δεδομένων 924217-32-33-EU.pdf
Λήξη Solder Σειρά 929
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00076308060626
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 33
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος - Ουρά 0.110" (2.800mm) Μήκος - Ύψος Stack 0.630" (16.000mm)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.240" (6.100mm) Μήκος - Συνολική ακίδα 0.980" (24.892mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 33 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole