8F68-AAG105-0.20
3M3M
8F68-AAG105-0.20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CABLE TWINAX MINISAS 68POS .2M
Φύλλα δεδομένων: 8F68-AAG105-0.20.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8F68-AAG105-0.20 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CABLE TWINAX MINISAS 68POS .2M Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4961 pcs Φύλλο δεδομένων 8F68-AAG105-0.20.pdf
Gauge Wire 30 AWG Χρήση Internal
θωράκιση Shielded Σειρά 8F68
Αλλα ονόματα 00051115605963
3M10722
8F68AAG105020
XP200020863
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C
Αριθμός θέσεων 68 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Μήκος 0.66' (200.0mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Male to Male
Συχνότητα - Max - Χαρακτηριστικά Sidebands on Cable
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 68 Position miniSAS 4i Plug to Plug 0.66' (200.0mm) Silver Shielded