8F36-AAC305-0.50
3M3M
8F36-AAC305-0.50 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CABLE MINI SAS 36POS NO SB 0.5M
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8F36-AAC305-0.50 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CABLE MINI SAS 36POS NO SB 0.5M Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Gauge Wire 30 AWG Χρήση Internal
θωράκιση Shielded Σειρά 8F36
Αλλα ονόματα 00076308096632
3M9714
8F36-AAC305-0.50-ND
8F36AAC305050
XA007002778
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C
Αριθμός θέσεων 36 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Μήκος 1.64' (500.0mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Γένος Male to Male
Συχνότητα - Max - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 36 Position miniSAS 4i Plug to Plug 1.64' (500.0mm) Silver Shielded
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία 500mA Τύπος υποδοχής Plug to Plug