8A26-2030-LJ-PR
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος MINI SERIAL ATTCHED SCSI CONNECT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6720 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8A26-2030-LJ-PR Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 39393 pcs Φύλλο δεδομένων
Λήξη Solder Σειρά 8A26
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 00051119913996
XE004227189
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 30.0µin (0.76µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής SAS, Mini Στυλ Connector Receptacle
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
8A26-2030-LJ-SAS
8A26-2030-LJ-SAS
Περιγραφή: CONN MINI SAS 26POS R/A SMD
Κατεβάστε: 8A26-2030-LJ-SAS.pdf
RFQ
8A2102-Z
8A2102-Z
Κατασκευαστές: Copal Electronics
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE SP3T 6A 125V