81F-156-NBL-A
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM RCPT 18-22AWG CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 81F-156-NBL-A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 81F-156-NBL-A
Αριθμός εξαρτήματος 81F-156-NBL-A Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 291270 pcs Φύλλο δεδομένων 81F-156-NBL-A.pdf
Gauge Wire 18-22 AWG Λήξη Crimp
Terminal Τύπος Female, Receptacle (Socket) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051138980771
3M157209
81F-156-NBL-A-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Polyamide (PA), Nylon
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.020" (25.91mm)
Μήκος - Βαρέλι 0.250" (6.35mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μόνωση Διάμετρος 0.145" (3.68mm) Μόνωση Fully Insulated
Χαρακτηριστικά - Διάμετρος - Βαρέλι 0.156" (3.96mm)
Επικοινωνία Finish - Χρώμα Red
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
81F1K21
81F1K21
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 1.21K OHM 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: 81F1K21.pdf
RFQ
81F1K5
81F1K5
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 1.5K OHM 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: 81F1K5.pdf
RFQ
81F150
81F150
Περιγραφή: RES 150 OHM 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: 81F150.pdf
81F15R
81F15R
Περιγραφή: RES 15 OHM 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: 81F15R.pdf
81F1K0
81F1K0
Περιγραφή: RES 1K OHM 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: 81F1K0.pdf
81F10R
81F10R
Περιγραφή: RES 10 OHM 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: 81F10R.pdf
81F182
81F182
Περιγραφή: RES 182 OHM 1W 1% AXIAL
Κατεβάστε: 81F182.pdf
81F121
81F121
Περιγραφή: RES 121 OHM 1W 1% AXIAL