8.26X12-6-AB5030
3M3M
8.26X12-6-AB5030 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος SHEET PLYMR RES 210X304.8MM 6/PK
Φύλλα δεδομένων: 1.8.26X12-6-AB5030.pdf2.8.26X12-6-AB5030.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 8.26X12-6-AB5030 Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 4192 pcs Φύλλο δεδομένων 1.8.26X12-6-AB5030.pdf2.8.26X12-6-AB5030.pdf
Πλάτος 8.268" (210.00mm) Τύπος Absorbing Sheet
Πάχος - Συνολικά 0.012" (0.30mm) Σχήμα Rectangular
826X126AB5030
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)