7915-5/7915-5-AM
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος 3M SHROUD 7915-5/7915-5-AM,
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 893 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 893 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 7915-5/7915-5-AM Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 893 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Αλλα ονόματα 50051138215557
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: DIN RAIL 35MMX7.5MM SLOTTED 2M
Σε απόθεμα: 5407 pcs
Κατεβάστε: 7915060000.pdf
RFQ
7914S-1-000
7914S-1-000
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.1A 16V
Σε απόθεμα: 98862 pcs
Κατεβάστε: 7914S-1-000.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: 2 RG6 QUAD + 2 CAT 5E + 2MMF
Σε απόθεμα: 55 pcs
Κατεβάστε:
7914S-1-024E
7914S-1-024E
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: 7914S-1-024E.pdf
7915A 0091000
7915A 0091000
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: COAX 75 OHM RG6 18AWG
Σε απόθεμα: 289 pcs
Κατεβάστε: 7915A 0091000.pdf