72F-187-20-NBL
3M3M
72F-187-20-NBL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72F-187-20-NBL Κατασκευαστής 3M
Gauge Wire 14-16 AWG Λήξη Crimp
Terminal Τύπος Standard tab Πλάτος 0.187" (4.75mm)
tab Πάχος 0.020" (0.51mm) Μήκος καρτέλα -
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 00054007294467
3M155848
72F-187-20-NBL-ND
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.810" (20.57mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μόνωση Διάμετρος 0.145" (3.68mm) Μόνωση Fully Insulated
Γένος Female Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Επικοινωνία Υλικό Brass