5830-WHITE-18"X36"
3M3M
5830-WHITE-18
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος MAT CLEAN WALK 18'X36" UNFRAMED
Φύλλα δεδομένων: 1.5830-WHITE-18"X36".pdf2.5830-WHITE-18"X36".pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 500 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 500 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 5830-WHITE-18"X36" Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 500 pcs Φύλλο δεδομένων 1.5830-WHITE-18"X36".pdf2.5830-WHITE-18"X36".pdf
προδιαγραφές 18" x 36", 30 Clear Sheets, White Backing Σειρά 5830
Αλλα ονόματα 0 00 21200 55728 6
3M6426
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα - αξεσουάρ Τύπος Clean-Walk Mat
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5830-WHITE-25
5830-WHITE-25"X45"
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: MAT CLEAN WALK 25"X45" UNFRAMED
Σε απόθεμα: 313 pcs
Κατεβάστε: 5830-WHITE-25"X45".pdf
RFQ
583-G957-J1M1-M6S0TN-30A
583-G957-J1M1-M6S0TN-30A
Κατασκευαστές: E-T-A
Περιγραφή: CIRC BRKR THRM
Σε απόθεμα: 135 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: LGH 1/2 L SGL END LEAD ASY
Σε απόθεμα: 1284 pcs
Κατεβάστε: 5830613-1.pdf
Περιγραφή: LGH-1L PLUG TO CBL 16AWG 36.38"
Σε απόθεμα: 740 pcs
Κατεβάστε: 5830637-5.pdf
Κατασκευαστές: Pomona Electronics
Περιγραφή: CLIP MAXIGRAB FLEX DIY 1BLK/RED
Σε απόθεμα: 4656 pcs
583-L533-J1M1-B2S0X-5A
583-L533-J1M1-B2S0X-5A
Κατασκευαστές: E-T-A
Περιγραφή: CIR BRKR THRM 5A 200VAC 28VDC
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: ACS 250V CAP 583 SERIES
5830-0
Περιγραφή: CLIP MAXIGRAB FLEXIBLE D-I-Y BLK
Περιγραφή: CLIP MAXIGRAB FLEXIBLE D-I-Y RED
Περιγραφή: LGH 1/2 SGL MLD END
Σε απόθεμα: 640 pcs
583-G824-J1M1-K5S1UG-7.5A
583-G824-J1M1-K5S1UG-7.5A
Περιγραφή: CIR BRKR THRM 7.5A 200VAC 28VDC
Σε απόθεμα: 115 pcs
Περιγραφή: TOOL HDI ALIGNMENT 6ROW 135POS
Σε απόθεμα: 29 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών