45-50-3903-BLUE
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DUCT CLOTH BLUE 45"X 50YDS
Φύλλα δεδομένων: 45-50-3903-BLUE.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 424 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 45-50-3903-BLUE Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 424 pcs Φύλλο δεδομένων 45-50-3903-BLUE.pdf
Πλάτος 45.00" (1.14m) Χρήση -
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Εύρος θερμοκρασίας 200°F (93°C) Max
ταινία Είδος Duct Cloth Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 18 Months Σειρά 3903
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 150' (45.7m) 50 yds
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα Blue
Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier Vinyl Συγκολλητικός Rubber
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
45-50-3903-WHITE
45-50-3903-WHITE
Περιγραφή: TAPE DUCT CLOTH WHITE 45"X 50YDS
Σε απόθεμα: 361 pcs
Κατεβάστε: 45-50-3903-WHITE.pdf
RFQ
45-50-3903-BLACK
45-50-3903-BLACK
Περιγραφή: TAPE DUCT CLOTH BLACK 45"X 50YDS
Σε απόθεμα: 389 pcs
Κατεβάστε: 45-50-3903-BLACK.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: EAO
Περιγραφή: CONFIG SW BODY PUSHBUT NON-ILLUM
Σε απόθεμα: 1270 pcs
Κατεβάστε:
45-50J.140Q
45-50J.140Q
Κατασκευαστές: EAO
Περιγραφή: EMERGENCY-STOP LEGEND SELF-ADHES
Σε απόθεμα: 9942 pcs
Κατεβάστε:
45-50J.1400
45-50J.1400
Σε απόθεμα: 517 pcs
45-506.3A00
45-506.3A00
Περιγραφή: BLIND PLUG SILVER METAL SANDGREY
Περιγραφή: BLIND PLUG SILVER METAL SHINY
Περιγραφή: BLIND PLUG BLACK PLASTIC
Κατασκευαστές: GC Electronics
Περιγραφή: CBL POWER SPLIT 12"
Κατεβάστε: 45-4104.pdf
Σε απόθεμα: 359 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών