44MM-10MM-25-8810
3M3M
44MM-10MM-25-8810 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 44MMX10MM W/ADH 1=25PK
Φύλλα δεδομένων: 44MM-10MM-25-8810.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 44MM-10MM-25-8810 Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 4789 pcs Φύλλο δεδομένων 44MM-10MM-25-8810.pdf
Χρήση - Τύπος Transfer Tape
Πάχος 0.0098" (0.250mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 0.6 W/m-K Σχήμα Rectangular
Σειρά 8810 Περίγραμμα 44.00mm x 10.00mm
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Acrylic
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad White 44.00mm x 10.00mm Rectangular Adhesive - Both Sides Χρώμα White