4466W-3/4S-256
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DBL COAT 3/4"X 3/4" 256/PK
Φύλλα δεδομένων: 4466W-3/4S-256.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4466W-3/4S-256 Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 4559 pcs Φύλλο δεδομένων 4466W-3/4S-256.pdf
Πλάτος 0.75" (19.05mm) 3/4" Χρήση -
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Εύρος θερμοκρασίας 120°F (49°C) Max
ταινία Είδος Double Coated, Double Sided Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 18 Months Σειρά 4466W
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 0.75" (19.05mm) 3/4"
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα White
Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier Polyethylene Foam Συγκολλητικός Rubber
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
4466W-3/4-1.5-256
4466W-3/4-1.5-256
Περιγραφή: TAPE DBL COAT 3/4"X 1.5" 256/PK
Σε απόθεμα: 3572 pcs
Κατεβάστε: 4466W-3/4-1.5-256.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: COAX KIT SZ 1 ARINC 600
Σε απόθεμα: 765 pcs
Κατεβάστε: 446709-1.pdf
RFQ
4466W-3/4C-100
4466W-3/4C-100
Περιγραφή: TAPE DBL COATED WHT 3/4" 100/RL
Σε απόθεμα: 6291 pcs
Κατεβάστε: 4466W-3/4C-100.pdf
4466W-1S-256
4466W-1S-256
Περιγραφή: TAPE DBL COAT WHT 1"X 1" 256/PK
Κατεβάστε: 4466W-1S-256.pdf
Σε απόθεμα: 701 pcs
Κατεβάστε: 446709-3.pdf
Περιγραφή: PIN CAVITY REDUCER
Σε απόθεμα: 964 pcs
4466W-3/4
4466W-3/4"X36YD
Περιγραφή: TAPE DBL COATED WHT 3/4"X 36YDS
Κατεβάστε: 4466W-3/4"X36YD.pdf
4467
Περιγραφή: 25 INSULATION SLEEVE
Περιγραφή: CONN ADAPT
Σε απόθεμα: 938 pcs
Κατεβάστε: 4466W-3/4-4.5-40.pdf
4466W-1C-100
4466W-1C-100
Περιγραφή: TAPE DBL COATED WHITE 1" 100/RL
Κατεβάστε: 4466W-1C-100.pdf
Περιγραφή: PIN CAVITY REDUCER
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών