40MM-40MM-25-8810
3M3M
40MM-40MM-25-8810 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος THERM PAD 40MMX40MM W/ADH 1=25PK
Φύλλα δεδομένων: 40MM-40MM-25-8810.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40MM-40MM-25-8810 Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 2737 pcs Φύλλο δεδομένων 40MM-40MM-25-8810.pdf
Χρήση - Τύπος Transfer Tape
Πάχος 0.0098" (0.250mm) θερμική αντίσταση -
Θερμική αγωγιμότητα 0.6 W/m-K Σχήμα Square
Σειρά 8810 Περίγραμμα 40.00mm x 40.00mm
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό Acrylic
Λεπτομερής περιγραφή Thermal Pad White 40.00mm x 40.00mm Square Adhesive - Both Sides Χρώμα White