3M5559I-4.5MMSQ-100
3M3M
3M5559I-4.5MMSQ-100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE INDICATOR 0.18X 0.18" 100PK
Φύλλα δεδομένων: 3M5559I-4.5MMSQ-100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3M5559I-4.5MMSQ-100 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή TAPE INDICATOR 0.18X 0.18" 100PK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1589 pcs Φύλλο δεδομένων 3M5559I-4.5MMSQ-100.pdf
Πλάτος 0.18" (4.50mm) Χρήση Water Indication (Top Side Adhesive)
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) Εύρος θερμοκρασίας -
ταινία Είδος Indicator Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 18 Months Σειρά 5559I
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 3M 5559I 4.5MMSQ-100
3M10535
3M5559I45MMSQ100
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 0.18" (4.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant