3M5557-4.5MMSQ-100
3M3M
3M5557-4.5MMSQ-100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE INDICAT 0.18"X 0.18" 100PK
Φύλλα δεδομένων: 1.3M5557-4.5MMSQ-100.pdf2.3M5557-4.5MMSQ-100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3M5557-4.5MMSQ-100 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή TAPE INDICAT 0.18"X 0.18" 100PK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2319 pcs Φύλλο δεδομένων 1.3M5557-4.5MMSQ-100.pdf2.3M5557-4.5MMSQ-100.pdf
Πλάτος 0.18" (4.50mm) Χρήση Water Indication
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0102" (10.2 mils, 0.259mm) Εύρος θερμοκρασίας -
ταινία Είδος Indicator Ώρα έναρξης ζωής -
Διάρκεια ζωής - Σειρά 5557
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 3M 5557 4.5MMSQ-100
3M10495
3M555745MMSQ100
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 0.18" (4.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant