38104-F020-H00FL
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος LINK CONNECTOR 4 POS YELLOW COVE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 38104-F020-H00FL Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή LINK CONNECTOR 4 POS YELLOW COVE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23645 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος σύρματος Discrete or Ribbon Cable Gauge Wire 20 AWG
Σειρά Power Clamp, 381 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 04547452227556
JE150313060
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 4 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Closed End
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Rectangular Self Mating Connector IDC Gold 20 AWG