373-TAN-48MMX50M
3M3M
373-TAN-48MMX50M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
Φύλλα δεδομένων: 373-TAN-48MMX50M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 373-TAN-48MMX50M Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 11917 pcs Φύλλο δεδομένων 373-TAN-48MMX50M.pdf
Πλάτος 1.89" (48.00mm) Χρήση Packaging, Sealing, Splicing
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm) Πάχος - Αυτοκόλλητα 0.0009" (0.9 mils, 0.023mm)
Πάχος 0.0025" (2.5 mils, 0.064mm) Εύρος θερμοκρασίας -