371-TAN-72MMX50M
3M3M
371-TAN-72MMX50M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE BOX SEALING 2.83"X 54.7YD
Φύλλα δεδομένων: 371-TAN-72MMX50M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 371-TAN-72MMX50M Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 14713 pcs Φύλλο δεδομένων 371-TAN-72MMX50M.pdf
Πλάτος 2.83" (72.00mm) Χρήση Packaging, Sealing, Splicing
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0019" (1.9 mils, 0.048mm) Εύρος θερμοκρασίας -