3690-CLEAR-48MMX100M
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE PACKAGING CLEAR 48MMX100M
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3690-CLEAR-48MMX100M Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 4685 pcs Φύλλο δεδομένων
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος -
θερμική αντίσταση - Ταινία Πλάτος - Max -
ταινία Είδος - ταινία Περιλαμβάνεται Box Sealing
θωράκιση 328' (100m) 109.3 yds Σειρά Tartan™ 3690
βίδα Μέγεθος - Κατάσταση RoHS Roll
Άλλα ονόματα 00021200828652
Υλικό πάχος 1.89" (48.00mm)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 3690-CLEAR-48MMX100M Περιγραφή TAPE PACKAGING CLEAR 48MMX100M
Χρώμα Clear Τύπος καλωδίου Packaging, Sealing, Splicing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
36900
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: HEX KEY SET HEX W/HOLDER 22PCS
Σε απόθεμα: 3006 pcs
Κατεβάστε: 36900.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Vector Electronics & Technology, Inc.
Περιγραφή: CARD EXTENDERS 22 ES CT GEN PURP
Κατεβάστε: 3690-6.pdf
RFQ
369004-E01
369004-E01
Κατασκευαστές: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή: POWER CORD 13A 2.5M
Κατεβάστε: 369004-E01.pdf
Περιγραφή: CORD UK ROJ H05VV-F 2.5M 3X0.75
Κατεβάστε: 369002-E01.pdf
Περιγραφή: CARD EXTENDERS PCMCIA
Περιγραφή: CORD 3COND BLK UK UNSHLD 2.5M
Κατασκευαστές: Wurth Electronics
Περιγραφή: WE-SHC SHIELDING CABINET
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: HEX KEY L SHAPE 0.05" 2.82"
Περιγραφή: CARD EXTENDERS 22/44
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών