369-72MMX100M-TAN
3M3M
369-72MMX100M-TAN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE BOX SEALING 2.83"X 109.3YD
Φύλλα δεδομένων: 369-72MMX100M-TAN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1440 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 369-72MMX100M-TAN Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 23402 pcs Φύλλο δεδομένων 369-72MMX100M-TAN.pdf
Πλάτος 2.83" (72.00mm) Χρήση Packaging, Sealing, Splicing
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm) Πάχος - Αυτοκόλλητα 0.0006" (0.6 mils, 0.015mm)
Πάχος 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm) Εύρος θερμοκρασίας -
ταινία Είδος Box Sealing Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 18 Months Σειρά Tartan™ 369
Συσκευασία Roll Αλλα ονόματα 00021200624810
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 328' (100m) 109.3 yds
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα Tan
Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier Polypropylene Film Συγκολλητικός Rubber
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3690
Κατασκευαστές: Vector Electronics & Technology, Inc.
Περιγραφή: CARD EXTENDERS 22 ES CT GEN PURP
Σε απόθεμα: 2642 pcs
Κατεβάστε: 3690.pdf
RFQ
369-48MMX50M-CLEAR
369-48MMX50M-CLEAR
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
Κατεβάστε: 369-48MMX50M-CLEAR.pdf
RFQ
3690-1
Περιγραφή: EXTENDER CARD 3690 W/O CONN AVX
Κατεβάστε: 3690-1.pdf
369
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: TERM BLOCK 2.1MM PLUG TO SCREW
Κατεβάστε: 369.pdf
Κατασκευαστές: Pomona Electronics
Περιγραφή: MINIATURE BANANA PLUG BLACK
369-48MMX50M-TAN
369-48MMX50M-TAN
Κατεβάστε: 369-48MMX50M-TAN.pdf
369
Περιγραφή: TAPE RED CAUTION HVLT CABLE 6"
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: ROUND SPACER #6 PHENOLIC 1/2"
Κατεβάστε: 369.pdf
Περιγραφή: EXTENDER 15/30 CONTACTS
Περιγραφή: CARD EXTENDERS 50 ES CT GEN PURP
Περιγραφή: CARD EXTENDERS 28 ES CT GEN PURP
Κατασκευαστές: JKL Components Corporation
Περιγραφή: LAMP INCAN RT-1.75 MIDG SCRW 28V
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών