36-50-3903-WHITE
3M3M
36-50-3903-WHITE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DUCT CLOTH WHITE 36"X 50YDS
Φύλλα δεδομένων: 36-50-3903-WHITE.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 496 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 496 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 36-50-3903-WHITE Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 496 pcs Φύλλο δεδομένων 36-50-3903-WHITE.pdf
Πλάτος 36.00" (914.40mm) Χρήση -
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Εύρος θερμοκρασίας 200°F (93°C) Max
ταινία Είδος Duct Cloth Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 18 Months Σειρά 3903
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 150' (45.7m) 50 yds
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα White
Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier Vinyl Συγκολλητικός Rubber
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
36-4
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 144VA CHAS MOUNT
Σε απόθεμα: 1822 pcs
Κατεβάστε: 36-4.pdf
RFQ
36-50-3903-BLUE
36-50-3903-BLUE
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: TAPE DUCT CLOTH BLUE 36"X 50YDS
Σε απόθεμα: 406 pcs
Κατεβάστε: 36-50-3903-BLUE.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Aries Electronics, Inc.
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD
Σε απόθεμα: 8548 pcs
Κατεβάστε: 36-6501-21.pdf
Περιγραφή: 625 DIP HDR SCRW MACH CONTACT
Κατεβάστε: 36-3625-71.pdf
36-50-3903-BLACK
36-50-3903-BLACK
Περιγραφή: TAPE DUCT CLOTH BLACK 36"X 50YDS
Σε απόθεμα: 435 pcs
Κατεβάστε: 36-50-3903-BLACK.pdf
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 36POS TIN
36-6
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 216VA CHAS MOUNT
Σε απόθεμα: 956 pcs
Κατεβάστε: 36-6.pdf
36-50
Περιγραφή: XFRMR LAMINATED 1800VA CHAS MNT
Σε απόθεμα: 257 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών