35-50-3903-BLUE
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DUCT CLOTH BLUE 35"X 50YDS
Φύλλα δεδομένων: 35-50-3903-BLUE.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 548 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 548 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 35-50-3903-BLUE Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 548 pcs Φύλλο δεδομένων 35-50-3903-BLUE.pdf
Πλάτος 35.00" (889.00mm) Χρήση -
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Εύρος θερμοκρασίας 200°F (93°C) Max
ταινία Είδος Duct Cloth Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 18 Months Σειρά 3903
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 150' (45.7m) 50 yds
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα Blue
Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier Vinyl Συγκολλητικός Rubber
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
35-7B-2-4-3
35-7B-2-4-3
Κατασκευαστές: Birtcher / Pentair
Περιγραφή: PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
Σε απόθεμα: 14697 pcs
Κατεβάστε: 35-7B-2-4-3.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Aries Electronics, Inc.
Περιγραφή: CONN SOCKET SIP 35POS TIN
Σε απόθεμα: 6697 pcs
Κατεβάστε: 35-7360-10.pdf
RFQ
35-432
Κατασκευαστές: GC Electronics
Περιγραφή: SWITCH PUSH SPST-NC 6A 125V
Κατεβάστε: 35-432.pdf
35-430
Κατασκευαστές: GC Electronics
Περιγραφή: SWITCH PUSH SPST-NO 6A 125V
Περιγραφή: 3M ADFLO TURBO ASSEMBLY
Σε απόθεμα: 99 pcs
Κατεβάστε:
35-50-3903-BLACK
35-50-3903-BLACK
Περιγραφή: TAPE DUCT CLOTH BLACK 35"X 50YDS
Σε απόθεμα: 503 pcs
Κατεβάστε: 35-50-3903-BLACK.pdf
Περιγραφή: SWITCH PUSH BUTTON OFF (ON) SPST
Σε απόθεμα: 93 pcs
35-406-BU
35-406-BU
Περιγραφή: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
Κατεβάστε: 35-406-BU.pdf
35-50-3903-WHITE
35-50-3903-WHITE
Περιγραφή: TAPE DUCT CLOTH WHITE 35"X 50YDS
Σε απόθεμα: 421 pcs
Κατεβάστε: 35-50-3903-WHITE.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών