31-50-3903-GREY
3M3M
31-50-3903-GREY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DUCT CLOTH GRAY 31"X 50YDS
Φύλλα δεδομένων: 31-50-3903-GREY.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 637 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 637 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 31-50-3903-GREY Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 637 pcs Φύλλο δεδομένων 31-50-3903-GREY.pdf
Πλάτος 31.00" (787.40mm) Χρήση -
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Εύρος θερμοκρασίας 200°F (93°C) Max
ταινία Είδος Duct Cloth Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 18 Months Σειρά 3903
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 150' (45.7m) 50 yds
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα Gray
Τη δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, Carrier Vinyl Συγκολλητικός Rubber
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
31-5136-RFX
31-5136-RFX
Κατασκευαστές: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Περιγραφή: CONN BNC PLUG STR 50 OHM PUSH
Σε απόθεμα: 43299 pcs
Κατεβάστε: 31-5136-RFX.pdf
RFQ
Περιγραφή: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM
Σε απόθεμα: 8022 pcs
Κατεβάστε: 31-4803.pdf
RFQ
31-50-3903-WHITE
31-50-3903-WHITE
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: TAPE DUCT CLOTH WHITE 31"X 50YDS
Σε απόθεμα: 555 pcs
Κατεβάστε: 31-50-3903-WHITE.pdf
Περιγραφή: CONN BNC RCPT STR 50 OHM PCB
Κατεβάστε: 31-5329.pdf
31-50-3903-BLACK
31-50-3903-BLACK
Περιγραφή: TAPE DUCT CLOTH BLACK 31"X 50YDS
Σε απόθεμα: 547 pcs
Κατεβάστε: 31-50-3903-BLACK.pdf
Κατασκευαστές: EAO
Περιγραφή: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN LL 1
Κατεβάστε:
Περιγραφή: CONN BNC RCPT STR 75 OHM PCB
Κατεβάστε: 31-5329-71RFX.pdf
31-50-3903-BLUE
31-50-3903-BLUE
Περιγραφή: TAPE DUCT CLOTH BLUE 31"X 50YDS
Σε απόθεμα: 576 pcs
Κατεβάστε: 31-50-3903-BLUE.pdf
Κατασκευαστές: EAO
Κατεβάστε:
Περιγραφή: ILLUMINATED PUSHBUTTON MAIN LL 2
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών