30-50-3903-GRAY
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DUCT CLOTH GRAY 30"X 50YDS
Φύλλα δεδομένων: 30-50-3903-GRAY.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 556 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 556 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 30-50-3903-GRAY Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 556 pcs Φύλλο δεδομένων 30-50-3903-GRAY.pdf
Πλάτος 30.00" (762.00mm) Χρήση -
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Εύρος θερμοκρασίας 200°F (93°C) Max