24-50-3903-GREY
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DUCT CLOTH GRAY 24"X 50YDS
Φύλλα δεδομένων: 24-50-3903-GREY.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 660 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 660 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-50-3903-GREY Κατασκευαστής 3M
Διαθέσιμη ποσότητα 660 pcs Φύλλο δεδομένων 24-50-3903-GREY.pdf
Πλάτος 24.00" (609.60mm) Χρήση -
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Εύρος θερμοκρασίας 200°F (93°C) Max